23.03.2024
Ocena 5

Tomasz Der
23.03.2024
Ocena 5

Piotr Durdasiak
23.03.2024
Kamil wykazał się wyjątkową skutecznością, szybkością reakcji, profesjonalizmem i uczciwością w kontaktach ze mną. Byłem w pełni usatysfakcjonowany jego pracą i gorąco go polecam. Kontynuuj doskonałą pracę!

Florent R
23.03.2024
Zdecydowanie POLECAM

Karol Kobus
23.03.2024
Z czystym sumieniem dziękuję Panu Grzegorzowi Szostakowi za zaangażowanie, pełen profesjonalizm, życzliwość i bardzo miłą atmosferę:) Serdecznie polecam!!!

Ola S
23.03.2024
Polecam.Pan Kamil w expresowym tempie wynajał moje mieszkanie.

Ania Ania
23.03.2024
Polecam w 100% współpracę z Panem Grzegorzem Szostakiem. Co najważniejsze mieszkanie sprzedane za cenę ofertową, a do tego w niezłym czasie i miłej atmosferze :)

Łukasz Jasiński
23.03.2024
Profesjonalna obsługa transakcji przez Pana Grzegorza, dobra i uczciwa komunikacja w trakcie i po umowie, szybko domknęliśmy temat.

Robert Urban
23.03.2024
Dziekujemy P.Grzegorzowi za szybkie i profesjonalne zalatwienie wszystkich formalnosci zwiazanymi z zakupem mieszkania. Polecam , przeszlismy caly proces bezstresowo.

Ewa Stachlewska-Słomińska
23.03.2024
Szczerze polecam Pana Grzegorza Szostaka do pomocy w sprzedaży mieszkania. Profesjonalista z wysoką kulturą osobistą. Bardzo dobry kontakt.

Wojciech Miszczak
23.03.2024
Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm
Miałam okazję kilka razy korzystać z usług K&S Partners. Pan Kamil Książek profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem pomógł w przeprowadzeniu transakcji. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Zdecydowanie można mu zaufać. Serdecznie polecam.

monika zarzynska
23.03.2024
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
W imieniu firmy KAGMAR Fit Sp. z o.o. mam przyjemność wyrazić pozytywną opinię o firmie K&S PARTNERS a także personalnie serdecznie podziękować jej Właścicielowi i doradcy – Panu Kamilowi Książek za pomoc przy nabyciu obiektu gastronomiczno-hotelowego w dzielnicy Wesoła w Warszawie.
Nieruchomość została zakupiona za bardzo atrakcyjną cenę, pan Kamil pomógł nam w przeprowadzeniu wszelkich formalności związanych z jej nabyciem.
Obiekt pomimo trudnego czasu dla gastronomii i hotelarstwa w czasie pandemii (w miesiącach: marzec/kwiecień 2020r) został przez agencję K&S PARTNERS błyskawicznie, bo już na drugi dzień po zakupie wynajęty i przynosi oczekiwane zyski. Firma dopilnowała wszelkich formalności związanych z wynajmem instytucjonalnym, ograniczając do minimum moją obecność przy przygotowywaniu dokumentacji. Ponadto w ramach usługi otrzymałam profesjonalne zdjęcia obiektu.
Na szczególną pochwałę zasługuje współpraca z Panem Kamilem Książek. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i wspaniała atmosfera którą potrafi stworzyć, są naprawdę godne polecenia.
Z wyrazami szacunku,
Prokurent
Katarzyna Gontarczyk

EDU Fit
23.03.2024
Wszystko, czego doświadczyłam to pełen profesjonalizm i ponadstandardowe zaangażowanie Pana Grzegorza. Szczerość zamiast "wciskania na siłę", życzliwość i uczciwość - niestety rzadko tego doświadczam w biurach nieruchomości, a podczas tej współpracy byłam wyjątkowo pozytywnie zaskoczona!

Monika Balińska
23.03.2024
Polecam Pana Grzegorza Szostaka z K&S Partners. Bardzo szybko sprzedał moje mieszkanie i za dobrą cenę. Pomógł również sprawnie i bezproblemowo przejść przez proces sprzedaży.

Marta Janas
23.03.2024
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Polecam pana Kamila Książka pośrednika i właściciela firmy K&S PARTNERS wszystkim noszącym się z zamiarem sprzedaży swojej nieruchomość. Firma wykazała się profesjonalną sprzedażą oraz doradztwem z nią związanym. Sprzedaż mojej działki była dosyć nietypowa i trudna ponieważ działka jest stosunkowo wąska a na dodatek przechodziła przez nią droga dojazdowa do sąsiedniej posesji... Strzałem w dziesiątkę umożliwiającym zbycie nieruchomości okazała się zaproponowana prze pana Kamili sprzedaż działki wraz z sąsiednią działką deweloperowi. Przy okazji transakcji został uregulowany stan prawny drogi dojazdowej poprzez nabycie służebności drogi koniecznej. W transakcji brało udział kilkanaście osób z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wszystkie strony są zadowolone.

Roman Smoderek
23.03.2024
Wielkie podziękowania dla Pana Grzegorza S., który dzięki doświadczeniu i umiejętnościom negocjacji dokonał niemożliwego.
Wielkie zaangażowanie, wspaniałe doradztwo dotyczące samego mieszkania jak i pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych, przyczyniły się wspaniałego rezultatu.
Polecam.

Ewelina Czudowska
23.03.2024
Dziękujemy bardzo firmie K&SPartners a przede wszystkim właścicielowi p.KAMILOWI KSIĄŻEK za pośrednictwo w wynajmie moich nieruchomości (mieszkania oraz lokalu usługowego-restauracji).p.Kamil z dużym zaangażowaniem oraz bardzo szybko i profesjonalnie zajął się sprawą.Wszystkie formalności związane z wynajmem przeprowadził z uśmiechem.P.KAMILA polecam wszystkim, którzy chcą kupić sprzedać czy wynająć. Błędowscy.

Danuta
23.03.2024
Z czystym sumieniem polecam firmę K&K Partners oraz Pana Kamila jako pośrednika. Kupowałem przy ich pomocy mieszkanie .Pan Kamil był bardzo zaangażowany w wyszukaniu oferty która spełniłaby moje oczekiwania w kupnie wymarzonego lokum.
Pan Kamil wykazał się pełnym profesjonalizmem,wiedzą i doradztwem w finalizacji całej transakcji.
Bardzo dobry kontakt,zaangażowanie oraz to że po prostu znają się na tym co robią

Tomasz Kopka
23.03.2024
Pan Grzegorz Szostak reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu. W sposób rzetelny informował o interesującej mnie nieruchomości, precyzyjnie i wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania. Sprawnie i bezboleśnie pomógł przejść przez procedury związane z nabyciem lokalu. Na uwagę zasługuje też wysoka kultura osobista i posługiwanie się nienaganną polszczyzną. Wisienką na torcie jest poczucie humoru Pana Grzegorza, które pomaga w tworzeniu miłej atmosfery pomiędzy stronami. Zamierzam kontynuować współpracę także w innych transakcjach związanych z nieruchomościami.

Joanna Zieńkowska
23.03.2024
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Podziękowania dla Pana Kamila Książek właściciela firmy K&S Partners
za sprzedaż dużej nieruchomości. ( nie było chętnych podjąć się tej trudnej sprzedaży). Pan Kamil poradził sobie doskonale, z uśmiechem na twarzy ogarnął również wszystkie sprawy urzędowe, wyręczając mnie jako właściciela nieruchomości. Całą rodziną korzystamy z profesjonalnych usług i z zaangażowania Pana Kamila w pośredniczeniu sprzedaży i wynajmu mieszkań.
Podsumowując stwierdzamy, że posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.
Polecamy z całą odpowiedzialnością usługi K&S Partners , a szczególnie Pana Kamila Książek.

Wiesław Borkowski
23.03.2024
Z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza Szostaka! To agent nieruchomości z powołaniem i prawdziwym talentem. Dzięki jego wysiłkom udało się znaleźć najemcę idealnego. Jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie mi wynająć mieszkanie lub je sprzedać, na pewno zwrócę się do niego o pomoc.

Marta Chrobak
23.03.2024
Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi Szostakowi za podjęcie się oraz skuteczną sprzedaż mojego mieszkania. Nie było to zadanie łatwe, bo trudno jest rozstać się z miejscem, z którym wiąże się tyle miłych wspomnień ale Pan Grzegorz podołał zadaniu i dzięki jego pomocy mieszkanie zyskało wspaniałych, nowych właścicieli. Dziękuję.

Agnieszka Nazar-Strzelecka
23.03.2024
Polecam wszystkim firmę K&S Partners oraz jej właściciela Pana Kamila Książka jako jedynego właściwego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Miałam okazję współpracować z Panem Kamilem przy wynajmie mieszkania na Żoliborzu. Pan Kamil szybko i sprawnie wynajął mieszkanie wykazując się rzetelnością oraz profesjonalizmem przy przygotowaniu umowy oraz niezbędnych dokumentów. Mogłam również liczyć na pomoc Pana Kamila przy wcześniejszym zakończeniu umowy najmu oraz odbiorze mieszkania od najemców. Polecam wszystkim !!!

K Ż
23.03.2024
Jestem kupującym- zakup udany bez problemów. Pan Grzegorz i Pan Rafał to mega ludzie- we wszystkim pomagali, przeprowadzali krok po kroku przez cały proces, we wszystkim wspierali. Odbieranie telefonów o nieludzkich porach, miliony pytań na które uzyskałem odpowiedź, rzetelność i zaraźliwy optymizm.
Polecam z całego serducha! Piję Panowie Wasze zdrowie na nowym balkonie ;)

Kamil Rogala
23.03.2024
Gorąco polecam p. Kamila, który od początku do końca poprowadził transakcję sprzedaży mieszkania w sposób bardzo profesjonalny. Ma wiedzę i doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług :)

Emila
23.03.2024
Serdeczne podziękowania dla Pana Grzegorza Szostaka za pomoc w sprzedaży mieszkania. Pan Grzegorz bardzo szybko znalazł Kupujących dzięki czemu proces sprzedaży przebiegł sprawnie i do tego w sympatycznej atmosferze.
Pan Grzegorz jest profesjonalistą, zadbał o wszystkie detale transkcji, kontakt z Nim był łatwy i przyjemny. Z pewnością przy kolejnej okazji skorzystamy z usług Pana Grzegorza.
Magda

Magda K
23.03.2024
Polecam współpracę z Panem Grzegorzem! Pełny profesjonalizm. Zostaliśmy przeprowadzeni przez cały proces sprzedaży mieszkania dosłownie jak po sznurku. Szybko, łatwo i przyjemnie. No i udało się sprzedać za cenę, której sami nigdy byśmy nie otrzymali. Chcesz sprzedać nieruchomość? Tylko z Panem Grzegorzem z K&S Partners.

Patryk Szarpak
23.03.2024
Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Grzegorza. Bardzo kulturalny, profesjonalny, energiczny oraz słowny specjalista. Dzięki jego niespotykanemu zaangażowaniu poprowadził mnie przez wszystkie etapy kontaktów z odpowiednimi urzędami. Zawsze chętnie konsultował się w razie wszelkich moich wątpliwości oraz niewiedzy tak osobiście jak i poprzez media. Rzadko zdarza się ktoś kto w trakcie procesu biznesowego daje klientowi takie poczucie bezpieczeństwa. Zdecydowanie 5 gwiazdek!

Krzysztof Napieralski
23.03.2024
I to była profesjonalna usługa:) Pan Kamil służył mi wiedzą i pomocą na każdym etapie:) Jest uroczy, profesjonalny. Kultura osobista dopełnia obraz tego wyjątkowego człowieka AGENTA!!!! Dziękuję i polecam każdemu kto szuka kompleksowej opieki biura nieruchomości

Dorota Sobalska
23.03.2024
Współpraca z Panem Grzegorzem to była sama przyjemność. Jest to profesjonalista, który odpowiadał na nasze liczne telefony, był zawsze bardzo uprzejmy, pomimo naszego niezdecydowania. Co najważniejsze, zadbał o wszystkie sprawy związane z kupnem mieszkania, a po kupnie też nas nie `opuścił` i wyjaśnił jakie następne kroki musimy zrobić. Na prawdę bardzo polecam współpracę z Panem Grzegorzem.

Karolina D
23.03.2024
Wielkie wyrazy uznania. Pan Grzegorz Szostak sprostał trudnemu zadaniu przeprowadzenia transakcji wiązanej sprzedaży mieszkania, a następnie kupna innego. Do tego w czasie turbulencji na rynku mieszkaniowym. I do tego za bardzo przyzwoitą cenę. Wzorowa współpraca, świetny kontakt z Panem Grzegorzem, rzadko spotykana w dzisiejszych czasach kultura osobista i poczucie humoru dopełniają profesjonalizmu. W każdej chwili mieliśmy świadomość, że nasze sprawy są w dobrych rękach. Pełnym zaufaniem darzy Pana Grzegorza także nawet nasza 86-letnia Mama - Jego klientka :)). Polecam każdemu współpracę Panem Grzegorzem.

Jakub Pietrzak
23.03.2024
To je jest zwykły agent. To przemiły człowiek, empatyczny, profesjonalny, szczegółowy, słowny, konkretny i działa bardzo szybko. Cieszę się, że trafiłam na Pana Panie Kamilu :)

Dorota Kaszuba
23.03.2024
Gorąco polecam p. Kamila, który od początku do końca poprowadził transakcję sprzedaży mieszkania w sposób bardzo profesjonalny. W dwa tygodnie sprzedał moje mieszkanie w Warszawie co najważniejsze za cenę bardzo dla mnie satysfakcjonującą! To jego firma wyznacza najwyższe standardy pośrednictwa mieszkaniowego.

Łukasz Nurzyński
23.03.2024
Profesjonalna i sprawna obsługa w pośrednictwie wynajmu mieszkania. Pan Grzegorz był bardzo zaangażowany i sprawnie pomógł w znalezieniu najemcy. Polecam wszystkim. Na pewno wrócimy do niego w przyszłości.

Mirosław Szelągowski
23.03.2024
Bardzo polecam Pana Grzegorza! Zaczynając od profesjonalnego poprowadzenia mnie przez wszystkie etapy sprzedaży, niezmiernej cierpliwości do odbierania SMS i telefonów po nocach z moimi zapytaniami i informacjami, wytłumaczenia jakie dokumenty i gdzie trzeba załatwić po uczynienie niemożliwego, czyli znalezienie kupca w tydzień i sprzedaż w niecały miesiąc mieszkania, które kwalifikuje się do mieszkań "ciężkich" w sprzedaży (skosy, brak windy) i to jeszcze za satysfakcjonującą mnie cenę. Bardzo, ale to bardzo polecam! Cała transakcja przebiegła w super miłej atmosferze :) Pan Grzegorz to na prawdę wyjątkowa osoba, której warto powierzyć sprzedaż swojej nieruchomości :)

Klaudia zaprzałek
23.03.2024
Korzystałem z usług Pana Grzegorza przy wynajmie mieszkania.
Mogę zacząć od tego, że mieszkanie zostało mi pokazane na wysokim poziomie, Pan Grzegorz był bardzo uprzejmy i grzeczny.
W procesie omawiania i zawierania umowy najmu z właścicielami zawsze szybko informował mnie o wszelkich pytaniach i zmianach, o każdej porze dnia i nocy.
Biorąc pod uwagę moją prośbę o jak najszybsze zawarcie umowy najmu, jestem bardzo wdzięczna Panu Grzegorzowi za tak przyjazne podejście do klienta.
Serdecznie polecam usługi Pana Grzegorza i agencji nieruchomości K&S PARTNERS!

Jaŭhien Caryk
23.03.2024
Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi za pomoc w znalezieniu i kupnie mieszkania z rynku wtórnego. Pan Grzegorz przeprowadził cały proces celująco. Poświęcił dużo uwagi, był dostępny o każdej porze i zawsze służył pomocą. Jestem bardzo wdzięczny za usługę którą otrzymałem. Jestem pewny, że sam nie byłbym w stanie tego tak dobrze ogarnąć.

Robert Suwała