Mieszkanie na sprzedaż

SPRZEDAŻ
Cena negocjowana
MAZOWIECKIE
Jeśli od swojego przyszłego mieszkania oczekujesz nowoczesności i funkcjonalnego układu, nie chcesz martwić się czasochłonnym i kosztownym remontem, a jednym z Twoich kluczowych wymagań jest świetna lokalizacja, lub planujesz zainwestować pieniądze w mieszkanie na wynajem, a Twoim priorytetem jest wysoka stopa zwrotu z inwestycji, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej:

Na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 53,03 mkw, usytuowany na trzecim piętrze w budynku w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym z lat osiemdziesiątych. Dokładna lokalizacja to  ulica Złotopolska 15 na warszawskim Targówku Mieszkaniowym.

Obecny rozkład lokalu to:
  • wyposażona, oddzielna kuchnia z oknem o powierzchni 9,12 mkw,
  • trzy oddzielne i ustawne pokoje (jeden z wyjściem na loggię) o pow, 8,8, 9,24, 15,08 mkw,
  • komfortowa, jasna łazienka z miejscem na pralkę, wyposażona w wannę z prysznicem, wc i umywalkę o pow. 5,61 mkw,
  • funkcjonalny przedpokój w którym zostanie zainstalowana pojemna, oszklona szafa wnękowa na wymiar o pow. 5,18 mkw
Wartością dodaną jest przynależna do lokalu loggia o powierzchni 1,7 mkw oraz piwnica o powierzchni około 2,5 mkw.

Wysokość pomieszczeń 2,48 m. Mieszkanie dwustronne, środkowe, okna skierowane są na: południowy zachód (pokój i pokój z wyjściem na loggię) oraz północy wschód (pokój oraz kuchnia), dzięki czemu zamieszkasz w jasnym i dobrze doświetlonym lokalu, a w upalne dni bez trudu zrobisz chłodny przewiew.  Kolejna zaleta mieszkania to widok na zieleń i niezabudowaną przestrzeń oraz przemyślany układ i ustawne pomieszczenia, zapewniające komfortowe funkcjonowanie w lokalu.

W drugiej połowie sierpnia tego roku w mieszkaniu zakończył się kilkumiesięczny generalny remont w ramach, którego m.in została wymienia instalacja elektryczna, zostały położone nowe podłogi, wyrównane ściany i sufity, odświeżona stolarka okienna oraz zainstalowane nowe drzwi do pokoi, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł urządzać się niemal od zaraz.

Jedną z kluczowych korzyści  z zakupu w oferowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja.
  • w odległości 3 min (150 m) od wyjścia z budynku znajduje się przystanek autobusowy kilku linii autobusowych, a nie więcej niż 8 min (650 m) przyszłym właścicielom lub najemcom zajmie dojście do stacji Metra Trocka,
  • w bliskiej odległości od budynku pełna infrastruktura usługowa i edukacyjna (fitness club, sklepy, lokale gastronomiczne, pralnia, publiczna szkoła podstawowa,liceum, żłobek,gminny klub piłkarski z zadbanymi boiskami do gry),
  • jeden z piękniejszych Parków prawobrzeżnej Warszawy (Park im. Stefana Wiecheckiego-Wiecha) z placem zabaw oddalony jedynie 6 min spacerem od budynku
Słowem nowi właściciele lub najemcy znajdą tutaj wszystko co niezbędne do wygodnego życia oraz zaoszczędzą mnóstwo czasu na codziennej logistyce.

Oferowany lokal okaże się właściwym wyborem przede wszystkim dla pary planującej poszerzenie rodziny, rodziny w modelu 2+1/2+2 oraz inwestorów pasywnych czerpiących zyski z wynajmu mieszkań na pokoje.

Mieszkania w budynkach zlokalizowanych w pobliżu stacji metra i jednocześnie terenów zielonych to najbardziej pożądane nieruchomości na rynku, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na obejrzenie lokalu od środka.

Informacja dla innych biur nieruchomości:
Oferta na wyłączność, niemniej gorąco zachęcam do poinformowania o tym mieszkaniu Waszych Klientów. W przypadku zawarcia transakcji przewidziałem bonus finansowy dla biura nabywcy.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

lokalizacja przybliżona

Podobne oferty nieruchomości