Mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim, m. Postojowe
K&S PARTNERS oferuje na sprzedaż mieszkanie dające ciekawych możliwościach aranżacji, położone w zielonym centrum Ochoty.
Potrzebujesz jednej sypialni a może dwóch? To mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary lub małej rodziny,
Miejsce postojowe w cenie.
Dogodna lokalizacja
Budynek z przedmiotowym lokalem położony jest w słynącej z terenów zielonych dzielnicy Ochota, przy ul. Włodarzewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego.
Dojazd komunikacją do ścisłego centrum Warszawy zajmuje niespełna 30 minut.
Przy wejściu na osiedle znajduje się przystanek autobusowy. W odległości nieco ponad 1 kilometr przy ul. Grójeckiej przystanek tramwajowy oraz stacja PKP Rakowiec.
Dostępna pełna infrastruktura handlowo-usługowa, tuż przy osiedlu znajduje się niewielki pasaż handlowy z marketem Stokrotka oraz niezbędnymi usługami. Zapraszają liczne restauracje i kawiarnie.
W najbliższym otoczeniu dostępne publiczne oraz prywatne przedszkola oraz szkoły podstawowe
Kapitalne sąsiedztwo
W bezpośrednim sąsiedztwie Park Szczęśliwicki, zajmujący obszar o pow. 30 ha z dostępną infrastrukturą narciarską, odkrytym basenem oraz Jeziorkiem Szczęśliwickim.
Zamknięte osiedle
Zamknięte, strzeżone osiedle gwarantuje bezpieczeństwo i ciszę a także zapewnia m. postojowe dla gości.
Korzystne położenie lokalu
Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w budynku bez windy.
Mieszkanie jest trójstronne, ekspozycja południowy-zachód, dzięki czemu jest niezwykle jasne.
Duże możliwości aranżacyjne lokalu
Obecny układ mieszkanie posiada 1 sypialnie.
Lokal o powierzchni 60,74 mkw. składa się z:
- przestronnego salonu z kuchnią o powierzchni przeszło 38 mkw. z wyjściem na prawie 5-metrowy balkon,
- ustawnej sypialni o powierzchni 12,5 mkw, wyposażonej w szafę w zabudowie,
- dużej łazienki ponad 5 mkw.,
- 4-mertowego hollu.
ODPOWIEDNIO DUŻY METRAŻ ORAZ KORZYSTNY UKŁAD LOKALU POZWALA NA SWOBODNE WYDZIELENIE DRUGIEJ SYPIALNI
(W ofercie załączone plany obecnego układu oraz propozycja aranżacji z dwiema sypialniami.)
Stan techniczny
Budynek jest w dobrym stanie techniczny, na bieżąco konserwowany. Mieszkanie wymaga remontu lub odświeżenia.
Stolarka okienna/drzwiowa PCV. W salonie i sypialni położony został parkiet. Na podłogach w przedpokoju, kuchni oraz łazience znajdują się płytki ceramiczne.
Wyposażenie lokalu
W skład aneksu wchodzi pełne wyposażenie czyli: zabudowa kuchenna, piekarnik, płyta gazowa, zmywarka oraz lodówka.
W łazience dostępna jest wanna z funkcja prysznica, niezbędne szafki, wystarczająco dużo miejsca na pralkę.
Miejsce postojowe w cenie
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w parkingu naziemnym, przed budynkiem.
Opłaty
Miesięczny czynsz administracyjny obejmujący lokal oraz m. postojowe wynosi 1040 zł.
Gorąco zapraszam do oglądania, to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania na wielu etapach życia.
K&S PARTNERS zapraszamy
--
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.














Książek
doradca klienta ds. nieruchomości/ rzeczoznawca majątkowy
tel. 510 426 902
kamil.ksiazek@ks-partners.pl