DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Leszno
notatnik
Symbol
11/KSP/OGS
Cena: 253 000 zł (169 zł/m2)

Działka budowlana

 

 K&S Partners Prezentuje piękną, dużą, wymiarową działkę położoną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Działka:

Nieruchomość ma 1500 m kw, a jej idealne wymiary: 30 m szerokości x 50 m długości pozwalają na budowę domu niemal z każdego wymarzonego projektu. Płaskie ukształtowanie terenu korzystnie wpływa na możliwości aranżacyjne ogrodu. Za wschodnią granicą działki rośnie szpaler dorodnych brzóz. Działka położona jest w 3 linii zabudowy od drogi gminnej, przy drodze wewnętrznej.

Działka uzbrojona jest w wodę, prąd i gaz.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, według którego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną maksymalnie 3 kondygnacyjną (do 10,5 m wysokości)

 

Lokalizacja:

Działka położona jest w miejscowości Leszno po północnej stronie drogi wojewódzkiej nr 580 blisko południowej granicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Wokół jest nowa zabudowa jednorodzinna i bliźniacza.

Leszno to miejscowość położona między Warszawą a Sochaczewem. Jest dobrze rozwinięte pod względem infrastruktury. Jest tu 1 przedszkole publiczne, 2 żłobi prywatne, szkoła podstawowa, 2 apteki, poczta, przychodnia, wiele sklepów spożywczych m. in. Biedronka, a także sklepy budowlane i stacja benzynowa. Centralnym punktem jest skrzyżowanie przy którym stoi piękny stary kościół z XVI wieku , a zaraz za nim mini park handlowy gdzie znajduje się Rossman, Carrefour czy apteka.

Komunikacja:

W niedalekiej odległości od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy linii 719, którym dojedziemy do Warszawy na pętlę przy ul. Lazurowej, a w drugim kierunku do pętli w Lesznie.  Z przystanku mamy możliwość skorzystania z prywatnych busów, które dojeżdżają aż do Kampinosu.

Samochodem do Warszawy (do granicy ok 24 km) dojedziemy w 30 minut a do Sochaczewa (25 km) w 25 min. 

                                                                             K&S Partners Zaprasza na Prezentację 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
11/KSP/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
253 000, 00 PLN
Cena za m2
168, 67 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
warszawski zachodni
Gmina
Leszno
Miejscowość
Leszno
Kod pocztowy
05-084
Położenie
WIEŚ
Budynki w sąsiedztwie
OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Powierzchnia działki
1 500, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
30, 00
Długość działki (mb.)
50, 00
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Czy jest KW
Rafał
Skwarciak

doradca klienta ds. nieruchomości

tel. 514 412 139
rafal.skwarciak@ks-partners.pl