Nasz zespół

Kamil Książek

Nieruchomości to moja pasja. W swojej pracy przywiązuję dużą wagę do profesjonalizmu i zaangażowania. Od 2016 roku zawodowo zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Jestem współwłaścicielem i współtwórcą marki K&S Partners. Z wykształcenia Inżynier kierunku Geodezja i Kartografia. Posiadam dyplom w kierunku Wycena Nieruchomości.

W zawodowej karierze prowadziłem sprzedaż oraz najem na rynku pierwotnym i wtórnym. Sporządzałem operaty szacunkowe w jednej z największych polskich firm zajmujących się wyceną nieruchomości. Nie boję się wyzwań związanych z nieruchomościami komercyjnymi czy działkami inwestycyjnymi. Szeroka wiedza i bogate doświadczenie zawodowe ukształtowały mnie jako doradcę ds. nieruchomości, któremu można zaufać.

Hobbistycznie i po części zawodowo fotografuje nieruchomości i architekturę. Uwielbiam aktywność fizyczną w przeróżnej postaci. Jestem fanem lektury finansowo-biznesowej.

Rzeczoznawca Majątkowy nr licencji: 7868

Rafał Skwarciak

Jestem współwłaścicielem firmy K&S Partners. Swoją karierę w branży nieruchomości oraz finansach rozpocząłem w 2015 roku. W firmie zajmuję się nie tylko sprzedażą nieruchomości ale również jestem odpowiedzialny za dział kredytowy co pozwala na kompleksową obsługę klienta. Zarówno rynek premium jak i wynajem nieruchomości nie jest mi obcy. Z wykształcenia jestem ekonomistą.

Jestem profesjonalistą. W pracy z ludźmi stawiam na długoterminowe relacje. Indywidualne podejście do klienta oraz pełne zaangażowanie pozwala na nawiązanie wieloletniej współpracy. Klienci, którzy powierzają mi swoje nieruchomości wiedzą, że są w dobrych rękach.

Prywatnie, mąż i ojciec dwójki dzieci. Każdą wolną chwilę spędzam aktywnie na świeżym powietrzu. Jestem fanem piłki nożnej.

Iga Szlachta

Jestem dynamiczną osobą, której życie jest nierozerwalnie związane z wyzwaniami i aktywnością na świeżym powietrzu. Pochodzę z nadmorskiego regionu, co sprawia, że czerpię radość z bliskości morza oraz pasjonuję się sportami ekstremalnymi i wspinaczką po górach. W swoim wolnym czasie bardzo cenię sobie spokojne spacery, które pozwalają mi na chwilę oderwania się od codzienności i w pełni oddanie się naturze.

Jako doświadczona agentka, mam za sobą kilka lat pracy na rynku nieruchomości. Rozpoczęłam swoją karierę na rynku pierwotnym, aby później przeskoczyć na rynek wtórny. W pracy kładę duży nacisk na profesjonalizm i atmosferę, uważając te elementy za kluczowe dla efektywnej współpracy i satysfakcji z wykonywanej pracy. Zdaję sobie sprawę, że praca z ludźmi może być nie tylko wyzwaniem, ale także niezwykle satysfakcjonująca, szczególnie gdy mogę pomóc innym w znalezieniu idealnego miejsca do życia.

Grzegorz Szostak

Skutecznie wyręczę Cię w sprzedaży lub wynajmie Twojego mieszkania oraz sprawię, że zrobisz to lepiej i z większą korzyścią dla Twojej kieszeni. Działam na terenie całej Warszawy, Żyrardowie oraz w miejscowościach w promieniu 50 km od stolicy. Podejmuje się wyzwań zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Wspólny język znajdę również z osobami, które inwestują lub chcą zainwestować w mieszkanie na wynajem. Jako, że sam jestem współwłaścicielem takich mieszkań pomogę Ci znaleźć i wynająć taką nieruchomość, które pozwoli Ci osiągnąć ponad rynkową stopę zwrotu.

Zapraszam do współpracy